تبلیغات
سپهر - یه توصیه جدی
 
سپهر
« تلخی برخورد صادقانه را به شیرینی کاذب برخورد منافقانه ترجیح میدهیم »
                                                        
درباره وبلاگ

مقدمتان گلباران
زادگاهم سده لنجان از توابع شهرستان لنجان در استان اصفهان است.
کارمند هستم و اینجا خلوتگاه من است .آنچه در ذهن می پرورانم در این جا به تصویر کشیده می شود. و آنچه خواهید دید فقط دیدگاه شخصی من نسبت به مسائل پیرامون است .این وبلاگ محلی است برای بیان آنچه که می خواهم آزادانه بگویم ولی مجالی برای گفتنش نیست.
شما نیز می توانید با من همراه شوید و نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .
ضمنا یاد آور می شوم این وبلاگ وابسته به هیچ طیف و گرایش سیاسی نیست.
مدیر وبلاگ : حسین ادیبی
نویسندگان
پیج رنک
هوا شناسی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
یکشنبه 24 دی 1391 :: نویسنده : حسین ادیبی
هموطنان عزیز بجای اینکه وقت گرانبهای خود را صرف دیدن شبکه های مبتذل و ضد... و ضد... و ضد... وضد... وضد... و ضد همه چی بکنین صدا و سیمای ما سعی کرده اوقات فراغت ما را با برنامه های متنوعی از طنز و سرگرمی های جدید پر کنه!
اگه شما برنامه های خبری را پیگیری نمی کنید ، اگه تبلیغات را نمی بینید! بهتره نوشته های زیر را بخونید تا متوجه شوید:
دیدید یه وقتایی یه چیزایی را می بینید یا می شنوید که میخواید فریاد بزنید ولی چون فایده ای نداره تو خودتون میریزید! اما وقتی یه جای دیگه یه شخص دیگه همون مورد را مطرح می کنه و از اون انتقادهم میکنه  مثل اینه که موتور جوش آورده مغزتان را با آب ،خنک کرده باشند!! موارد زیر از همین دست اتفاقاته :
چند وقت پیش تو تبلیغات صدا وسیما از موبایل glx  اینطور تبلیغ کردند:
Glx گوشی موبایلی که آسان در جیب می رود و آسان از جیب بیرون می آید. من که شخصاً شاهد این تبلیغ بودم آنقدر خندیدم که شاید هیچ برنامه طنزی به این اندازه نمیتوانست در من شعف و شادی ایجاد کنه!شعفی همراه با عصبانیتی نهفته!
به فاصله چند روز جوکهایی در خصوص این تبلیغ ساخته شد که ببخشید مگه بقیه موبایلها را با سیم بوکسل تو جیب میبرن و بیرون می آورند!
تا بالاخره شب جمعه یکی جرأت کرد و حرف دل ما را در صرفا جهت اطلاع خبر 20:30 زد و از این تبلیغ انتقاد جانانه کرد.اون هم کسی نبود جز ...
شب های آخر سال 2012 میلادی بود که گزارشگر صدا و سیما در لندن گزارشی را داد که بنده که شاهد آن بودم ناراحت شدم و مثل همیشه تو خودم ریختم . گزارش از این قرار بود که تخفیفهای شب عید را به پای بحران اقتصادی اروپا گذاشت و استفاده از عروسک بابا نوئل را دست آویزی برای سوء استفاده تبلیغاتی !!!
تو همین خبر 20:30 پنج شنبه شب مجدداً آقای صرفاً جهت اطلاعی این گزارش را نقد کرد و مرا خنک کرد. یعنی حرف دل مرا زدو گفت بابا بی خیال این تخفیف شب عیده که همه جا و همه سال مرسوم بوده و باز گفت ببخشید میشه بگید بابا نوئل چرا ابزار دست سیاستمداران شده و از کجا به این نتیجه رسیدید. منم یه  نفسی کشیدم و گفتم آخی راحت شدما.
حالا متوجه شدید! شما هم اگه مثل من همه این خبر ها را زنده گوش کرده بودید الآن متوجه می شدید من چی میگم و چه حسی دارم.
نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها : صدا و سیما، موبایل، جوک، تبلیغات صدا و سیما، بابانوئل، کریسمس،
لینک های مرتبط :