تبلیغات
سپهر - مطالب فروردین 1392
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

امروز می خواهم بحثی را مطرح کنم که شاید سالهاست از ذهن بسیاری از شهروندان گذشته ولی تا کنون مجالی برای گفتنش نیافته اند.شاید هم دلایلی مانند تعصب و تعلق و... مانع از آن شده که بتوانند این بحث را در مجامع عمومی و به صورت فراگیر مطرح نمایند.
این مطلب به عنوان یک  بحث آزاد قرار است نظرات شهروندان را  نسبت به یک موضوع بررسی نماید. موضوع مهم این بحث تغییر نام شهر سده لنجان است.
به عنوان شهروند سده لنجان درخواست بنده این است که به دور از هرگونه تعصب و پیش داوری به موضوع نگاه کنیم.
و اما شهروندان می توانند نظر خود را در مورد این موضوع با پاسخ به سئوال زیر بیان نمایند:
1-    آیا با تغییر نام شهر سده لنجان موافق هستید؟
-    آری
-    خیر

اگر جواب شما آری است خواهشمند است نام یا نامهای مورد نظر خود را مطرح نمایید.
اگر جواب شما خیر است دلایل خود را بیان بیان نمایید.
:: مرتبط با: شهر و شهرداری ,
:: برچسب‌ها: سده لنجان , تغییر نام شهر ,
ن : حسین ادیبی
ت : چهارشنبه 21 فروردین 1392
به گزارش موج حضور به نقل از  فارس، حسنعلی نوری صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تغییراتی در سطح تحصیلات داوطلبان و تعداد منتخبان و اعضای شوراها داشته است که در انتخابات سال آینده لحاظ می‌شود.

وی افزود: سطح تحصیلات کاندیداها در روستاهای تا 200 نفر جمعیت خواندن و نوشتن و روستاهای بالای 200 خانوار نیز تا دیپلم می‌توانند کاندیدای انتخابات شوراهای شهر و روستا باشند.

جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور ادامه داد: همچنین سطح تحصیلات کاندیداهای انتخابات شوراها در شهرهای تا 20 هزار نفر جمعیت فوق دیپلم و بالای 20 هزار نفر جمعیت نیز لیسانس و یا معادل آن باید باشد.

نوری گفت:  همچنین تعداد اعضای شوراهای روستا در روستاهای تا 1500 نفر جمعیت سه نفر اصلی و دو نفر علی‌البدل، روستاهای بالای 1500 نفر، پنج نفر اصلی و سه نفر علی‌البدل خواهند بود.

وی گفت: تعداد اعضای شوراهای شهر با جمعیت 20 هزار نفر شامل پنج نفر عضو اصلی و دو نفر علی‌البدل و جمعیت تا 50 هزار نفر هفت نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی‌البدل خواهند بود.

جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور خاطرنشان کرد: تعداد اعضای شوراهای شهر در شهرهای تا 100 هزار نفر جمعیت 9 نفر اصلی و چهار نفر علی‌البدل و شهرهای تا 200 هزار نفر جمعیت 11 نفر اصلی و پنج نفر علی‌البدل هستند.

نوری بیان کرد: تعداد اعضای شورا در شهرهای تا 500 هزار جمعیت، 13 نفر عضو اصلی و شش نفر علی‌البدل و تا یک میلیون نفر جمعیت 15 نفر عضو اصلی و هفت نفر علی‌البدل و شهرهای تا دو میلیون نفر جمعیت نیز 21 نفر عضو اصلی و هشت نفر هم علی‌البدل خواهند بود.

وی ادامه داد: در شهرهای بیش از دو میلیون نفر جمعیت هم 25 نفر عضو اصلی و 10 نفر علی‌البدل خواهند بود.

جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور اظهار داشت: شهر تهران در بین شهرهای کشور استثناست و 31 نفر عضو اصلی و 12 نفر علی‌البدل خواهد داشت.
:: مرتبط با: عمومی , شهر و شهرداری ,
:: برچسب‌ها: شوراهای اسلامی شهر و روستا , انتخابات , شهرداریها ,
ن : حسین ادیبی
ت : شنبه 10 فروردین 1392
مدتی بود به دلیل گرفتاریهای كاری و شخصی امكان به روز رسانی وبلاگ برای بنده فراهم نشد.
امیدوارم در این سال جدید توفیق داشته باشم تا با فراغ بال در خصوص ارائه مطالب جدید تر و متناسب با حال و هوای فعلی كشور در خدمت دوستان باشم.
چیزی تا شروع ثبت نام نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری باقی نمانده.
این حقیر سعی خواهم كرد تا در حد بضاعتم به این دو مقوله بسیار مهم بویژه موضوع شوراهای اسلامی شهر بپردازم و با پرهیز از جانبداری و هرگونه تعصب آنچه به نظر میرسد مهم باشد را برای دوستان بنویسم.
منتظر مطالب بعدی باشید و مرا با نظرات سازنده خود در ارائه هرچه بهتر مطالب یاری نمایید.
:: مرتبط با: عمومی ,
:: برچسب‌ها: انتخابات , شوراهای اسلامی شهر و روستا , انتخابات ریاست جمهوری ,
ن : حسین ادیبی
ت : شنبه 10 فروردین 1392

سال نو را به همه دوستان و شهروندان عزیزم تبریك عرض می نمایم و امید وارم سالی سر شار از موفقیت و شادی پیش رو داشته باشید.
:: مرتبط با: مناسبتها ,
:: برچسب‌ها: سال نو , عید نوروز ,
ن : حسین ادیبی
ت : شنبه 10 فروردین 1392
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.